Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Ve čtvrtek 10. listopadu 2022 si mohli žáci 4. A společně s paní učitelkou a asistentkou vyzkoušet, jaké je to ve škole v noci.

Rodiče přivezli děti v 18 hodin se spacáky a děti si na žíněnkách nejprve nachystaly „postýlky“ i se svými oblíbenými plyšáky. Největším zážitkem celého večera byla Stezka odvahy, kdy všechny přítomné děti prokázaly svou statečnost a splnily celý úsek – někteří sami, někteří ve dvojicích.

Při povídání u čaje jsme uspořádali „Prostřeno“. Ochutnali jsem všechny dobroty, které si děti společně s maminkami připravily. Absolutní vítěz nemohl být určen, protože laskominy byly vynikající všechny a maminkám děkujeme! Před spaním jsme si pustili večerníčky s Machem a Šebestovou a po celkem klidné noci jsme posnídali vánočku s borůvkovou marmeládou a kakaem. O snídani se zase postaraly paní učitelka s paní asistentkou.

Všem se nám spát ve škole moc líbilo a někteří navrhovali, že by takto chtěli spát ve škole každý týden!

Dáša Pěničková, TU 4. A, Táňa Mikšiková, asistentka