Ve středu 21.6. vyrazily třídy 2.A, 2.B a 3.A na školní výlet do ZOO v Olomouci. Po cestě autobusem jsme se zalekli mírného deštíku, po příjezdu do Olomouce se však počasí umoudřilo, a nakonec nás čekal velmi horký den. Děti byly velmi hodné a výlet si užívaly. A jak jej hodnotí samy děti?

„Líbilo se mi všechno. Bylo to tam úžasné. Krásná ZOO. Kromě toho vedra to tam bylo super.“ Natálie P.
„Moc se mi líbilo. Akorát vedro – to jediný bych mohla vytknout. Zvířátka krásný. Moc dobrý výlet.“ Nella K.
„V ZOO to bylo super a nejvíc se mi líbilo, že jsem si mohla hladit kozy. Nelíbilo se mi, že bylo takové horko.“ Káťa M.
„V ZOO se mi líbilo u koz. Líbil se mi páv, měl barevné peří. Viděl jsem žraloka.“ Filip K.
„V té ZOO bylo fajn. Nejlepší byly kozy. Daly se pohladit a také byly moc hezké. Moc se mi nelíbil Hrabáč kapský.“ Dominik H.
„Byli jsme v ZOO Olomouc. Byla tam zábava. Byl tam páv, který vypadal, že je v kleci, ale on hup a je u nás! A byl tam hrabáč, který ležel na zádech.“ Damien R.

Mgr. Jana Pitáková, Bc. Petra Navrátilová, Mgr. Anna Janočková