Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Dne 2.2.2023 se na naší škole uskutečnila školní olympiáda v anglickém jazyce. Zúčastnili se jí žáci z 2.stupně, kteří byli rozděleni do 2 kategorií: 6.-7.ročník a 8.-9.ročník. Na obě kategorie čekal poslech s porozuměním, popis obrázku a mluvení k vybranému tématu. Porota ve složení pí. učitelky Vařekové, pí. učitelky Suchánkové a bývalého žáka Jozefa Honiše ohodnotila každého žáka zvlášť a obodovala ho. Žák s největším počtem bodů vyhrál. Olympiády se zúčastnilo celkem 25 žáků.
Každý účastník dostal sladkou odměnu za odvahu a nervozitu, kterou měli před mluvením. Vítěz z každé kategorie pojede 16. března reprezentovat naši školu do Šumperka.

Kategorie 6.-7.ročník:
1.místo Jan Vyroubal
2.místo Matyáš Urban
3.místo Jakub Babirád

Kategorie 8.-9.ročník:
1.místo Veronika Sklenářová
2.místo Olena Kobirnichenko
3.místo Jonáš Procházka