Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Vedení školy, milí učitelé, žáci,
dovolte, aby se s Vámi rozloučili žáci z 9. A naší Základní školy a Mateřské školy v Hanušovicích závěrečnými slohovými pracemi na téma: „Rozloučení se školou.“ Doufám, že Vás zaujmou a v mnohém příjemně překvapí zralé názory a postoje vycházejících žáků včetně hodnocení školní docházky do naší základní školy. Některé slohové práce na mě emotivně zapůsobily, zkrátka chytily za srdíčko, i slzička ukápla….

Děkuji všem žákům, kteří zpracovávali tento písemný závěrečný dokument, za upřímná slova plná díků a uznání práce pedagogů naší základní školy.

Žáci, kdykoliv budete mít zájem nás navštívit, budeme jen rádi. Možná, že po letech se opět sejdeme a budeme spolu hovořit již v nové životní roli, a to v roli rodičovské. Vždyť ta léta tak rychle běží…….

Těšíme se na osobní shledání s Vámi!

PaedDr. Vladimíra Žídková,
učitelka českého jazyka, 9.A

 Závěrečné slohové práce žáků 9.A – formát PDF