Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Vedení školy, milí učitelé, žáci,

dovolte, aby se s Vámi rozloučili žáci z 9. ročníků naší Základní školy a Mateřské školy v Hanušovicích závěrečnými slohovými pracemi na téma: „Rozloučení se školou. Doufám, že Vás zaujmou a v mnohém příjemně překvapí zralé názory a postoje vycházejících žáků včetně hodnocení školní docházky do naší základní školy. Některé slohové práce mě chytily za srdíčko, i slzička ukápla….

Závěrečné slohové práce žáků – formát PDF

Děkuji všem žákům, kteří zpracovávali tento písemný závěrečný dokument, za upřímná slova plná díků a uznání práce pedagogů naší základní školy.

Žáci, kdykoliv budete mít zájem nás navštívit, budeme jen rádi. Možná, že po letech se opět sejdeme a budeme spolu hovořit již v nové roli, a to v roli rodičovské. Vždyť ta léta tak rychle běží…….

PaedDr. Vladimíra Žídková,
učitelka českého jazyka 9. r.