Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Vedení školy, milí učitelé, žáci,

dovolte, aby se s Vámi rozloučili žáci z 9.B naší Základní školy a Mateřské školy v Hanušovicích závěrečnými slohovými pracemi na téma: „Rozloučení se školou. Doufám, že Vás tyto práce zaujmou svým obsahem a v mnohém příjemně překvapí svými zralými názory a postoji vycházejících žáků včetně hodnocení školní docházky do naší Základní školy a Mateřské školy v Hanušovicích. Některé z nich mě chytily za srdíčko, i slzička ukápla….

 

  Závěrečné slohové práce žáků – formát PDF

 

Děkuji všem žákům 9.B, kteří zpracovávali tento poslední písemný dokument, za upřímná slova plná díků a uznání práce pedagogů a ostatních pracovníků naší základní školy.

Žáci, kdykoliv budete mít zájem nás navštívit, budeme jen rádi. Možná, že po letech se opět sejdeme na školních srazech a budeme spolu hovořit již v nové životní roli, a to v roli rodičovské. Vždyť ta léta tak rychle běží…….

PaedDr. Vladimíra Žídková,
učitelka českého jazyka, tř. 9.B