Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

V sobotu 4. června 2022 v odpoledních hodinách potěšili žáci z recitačního kroužku při Základní škole a Mateřské škole v Hanušovicích – Tereza Hnátková, Lilien Kočí, Klára Majznerová, Kateřina Šimíková, Karolína Temňáková, Kristýna Záhorová svým zdařilým kulturním programem ke Dni matek maminky a babičky ze Svazu zdravotně postižených občanů v našem městě. Pěkný přednes dětí pohladil jejich srdíčka a mnohé z přítomných dojal k slzám. Děti měly velkou radost z připravených dárečků v podobě sladkých odměn. Vedoucí recitačního kroužku – paní učitelku Vladimíru Žídkovou potěšila hezká kytička s bonboniérou, kterou ji předal osobně pan Oldřich Vojtek jako poděkování za připravené vystoupení žáků.

Vladimíra Žídková
vedoucí recitačního kroužku