Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

I. stupeň:

  • pokračuje v nastaveném systému rotační výuky s tím, že 10. května nastupují na prezenční výuku třídy A
  • žáci budou testování pouze v pondělí. Čtvrteční termín testování odpadá.

II. stupeň:

  • od 10. 5. 2021 začíná prezenční výuka druhého stupně pro třídy A. Třídy druhého stupně B se budou v týdnu od 10. 5. vzdělávat distančně. Následný týden se třídy vymění – třídy B budou mít prezenční výuku a třídy A se budou vzdělávat distančně.
  • Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví jsou žáci povinni nosit v prostorách školy chirurgickou roušku nebo respirátor (je možné používat i nanoroušku, nikoliv ale doma šité roušky, různé typy nákrčníků…). 
  • Aby se žák mohl účastnit prezenčního vzdělávání, musí podstoupit vždy v pondělí a ve čtvrtek antigenní test. Testování bude probíhat v tělocvičně ZŠ a MŠ Hanušovice od 7.00 hod. Děti budou v testovací dny vcházet do školy vchodem u tělocvičny, kde bude probíhat samotné testování, na které budou dohlížejí pedagogičtí pracovníci
  • Testování probíhá testy značky Singclean. Přehled postupu při testování a dalších kroků po zjištění výsledků máte v jednoduché grafice k dispozici zde.  

 

Instruktážní videonávod testovani singclean.

 

Dále pro rodiče a děti MŠMT připravilo tyto materiály:

K doplnění informací uvádíme nejčastější dotazy – zde.


Nezapomeňte si přihlásit včas obědy ve školní jídelně.