Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Ve středu 29.3. 2023 se v Šumperku uskutečnilo okresní kolo v recitaci. Organizaci opět zajišťovalo SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk.

Naši Základní školu a Mateřskou školu v Hanušovicích reprezentoval žák, který byl úspěšným postupujícím z okrskového kola – Martin Fojtík ze IV.A. Konkurence byla veliká. V Martinově kategorii soutěžilo celkem 15 dětí. Martin opět předvedl skvělý výkon. Paní porotkyně jeho výkon moc chválily.

Práci s výběrem těch nejlepších recitátorů neměly vůbec jednoduchou, ale nakonec musely vybrat čtyři postupující do krajského kola. I když Martin tentokrát nepostoupil, od poroty se mu dostalo velké podpory, obdržel několik cenných rad a povzbuzení do dalších soutěží.

Martinovi děkuji za skvělou reprezentaci naší školy a přeji hodně úspěchů nejen v recitačních soutěžích.