Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk zorganizovalo v úterý 29. 3. 2022 od 8.30 hodin pro žáky II. stupně základních škol a víceletých gymnázií ze Šumperska, Zábřežska, Mohelnicka okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Soutěž byla rozdělena na dvě části – jazykovou a slohovou.

Poděkování za reprezentaci naší Základní školy v Hanušovicích náleží Bee Jordové ze třídy 9.B a Lukáši Jakubčíkovi ze třídy 9.B. V silné konkurenci žáků ze šumperského a zábřežského gymnázia včetně nadaných žáků z ostatních 24 základních škol z regionu obsadila Bea Jordová pěkné 13. místo ze 42 soutěžících. Od vítěze okresního kola Olympiády v českém jazyce v Šumperku ji dělilo v jazykové části pouhých 6 bodů a ve slohové části jen 5 bodů.

GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HANUŠOVICÍCH!!!!

PaedDr. Vladimíra Žídková
vyučující českého jazyka