Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200
  • Škola začíná 1. září od 7:45, předpokládaný konec prvního dne bude v 8:30 hod, družina funguje v běžném režimu.
  • Ve čtvrtek 2. září budou rozdávány učebnice a provádět se další třídnické práce. Od 9:30 hod bude na školním hřišti slavnostní zahájení školního roku – jste zváni. Konec vyučování bude pro I. stupeň v 11:10 hod a pro II. stupeň ve 12 hod
  • V pátek 3. září se vyučuje podle rozvrhu
  • Testování ve škole bude probíhat ve třídách v datech 1. 9., 6. 9. a 9. 9. 2021. Pokud žák nebude na testování přítomen ve škole, bude otestován následně při příchodu do školy. Testování nebude probíhat u žáků, kteří jsou plně očkováni (14 dní od druhé dávky), prodělali v posledních 180 dnech Covid-19, nebo donesou potvrzení o negativním testu z certifikovaného zdravotního zařízení
  • Ve škole je povinnost mít ve společných prostorách ochranu dýchacích cest, ve třídách ochrana dýchacích cest není vyžadována

 

Informace školní jídelny

Žáci, kteří mají obědy hrazené přes účet, je budou mít automaticky přihlášeny od 1. 9. 2021. V případě změn v odebírání obědů využijte prosím www.strava.cz. Žáci, kteří obědy hradí hotově, si musí osobně nahlásit obědy v kanceláři školní jídelny.