Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Zveme všechny děti, které rády zpívají, aby se staly členy pěveckého sboru Slavíci z Hanušovic!

V tomto školním roce nás čeká řada důležitých vystoupení. Koncem listopadu se zúčastníme mezinárodního hudebního festivalu Loučenská vločka, v prosinci zazpíváme v Hanušovicích u vánočního stromu a na charitativních dílnách ve škole. V lednu 2024 vystoupíme na již tradičním koncertě v Klášterním kostele v Šumperku, další akce plánujeme. Budeme tedy potřebovat i pomoc rodičů – jedná se hlavně o doprovod dětí na některé akce.

Kroužek se bude konat každou středu od 13. 15 do 14. 15 hodin ve třídě V. A. Začínáme ve středu 5. října 2022.

Vzhledem k tomu, že Vaše děti budou reprezentovat hanušovickou školu na veřejnosti, věříme, že podpoříte tuto jejich kulturní činnost a předem děkujeme za Váš zájem. Přijďte se kdykoliv podívat na naše zkoušky, rádi Vás přivítáme!

Těší se na Vás paní učitelka Mariana Felnerová – hlasová výchova, pan učitel Pavel Hrdina – klavírní doprovod a Dáša Pěničková – vedoucí kroužku.