Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Ve čtvrtek 14. prosince 2023 navštívily páté ročníky hanušovickou knihovnu. Paní knihovnice si pro ně připravily vánočně laděný vzdělávací program. Nejdříve se děti dozvěděly něco o samotné tradici Vánoc, poté mezi sebou soutěžili formou vánočního kvízu. Paní knihovnice měly vše perfektně připravené, takže děti program velmi zaujal, bavil je a zúčastnily se všech aktivit dobrovolně a s nadšením. Vítězové kvízu byli odměněni drobnými cenami a všechny děti dostaly od paní knihovnic velkou pochvalu za účast, chování i aktivitu.

Od nás dostávají velikou pochvalu paní knihovnice, protože takto perfektně přichystaný program pro děti svědčí o jejich vysoké profesionalitě a lásce ke svému povolání. Děkujeme!

Mgr. Dagmar Pěničková