Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

V pondělí 28.6.2021 uspořádali hasiči JSDH pod vedením Františka Ambrože a zaměstnanci Městského úřadu v Hanušovicích žákům ZŠ Hanušovice hezké rozloučení se školním rokem. Akce se konala v H-parku.

Nejdříve připravili pro žáky ohniště a vše, co patří k opékaní i s posezením. Poté přivezli ukázat technická vozidla a nebylo jich málo. Děti byly jako u vytržení, vše si chtěly prohlédnout a vyzkoušet. Všichni se jim maximálně věnovali. Vyhrálo samozřejmě hasičské auto, v útoku byly také stroje údržby. Děti byly obdarovány sladkostmi a omalovánkami. Pro velký úspěch jsme se domluvili na pokračování ve školním roce 2021/2022 i se spolužáky jiných tříd.

Děkujeme všem, panu Jiřímu Gáblerovi, že tuto akci zorganizoval a panu starostovi Marku Kostkovi, že tuto akci umožnil.

Žáci 2.A s paní učitelkou a s pedagogickými asistentkami.

Mgr. Marie Hodíková