Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Srdečně Vás zveme na Vánoční koncert
Šumperk, klášterní kostel Zvěstování P. Marie, pátek 16. prosince 2022 v 18.00 hodin

Zveme všechny rodiče a prosíme, přiveďte své přátele a známé. Postarejte se o dostatek dobrého obecenstva, ať Vaše děti hrají a zpívají nejen v krásném prostředí, ale i dobrým posluchačům. Vaše děti jsou pilné, pracovité i mimořádně šikovné a věnují mnoho času této krásné a ušlechtilé zálibě. Zaslouží si proto za svou výjimečnou práci i výjimečnou pozornost nejen Vaši, ale i širší veřejnosti. Doufáme v hojnou účast a podpořte zdařilé i případně méně zdařilé výkony všech účinkujících velkým potleskem.

Na klavírním koncertě žáků ze třídy pana učitele Pavla Hrdiny mimo jiné zazní tóny Smetanovy Vltavy v klavírní úpravě pro 4 ruce a jedním z hostů je dětský pěvecký sbor Slavíci z Hanušovic.

Těšíme se na shledání s Vámi. Děkujeme za Vaši podporu a srdečně Vás zveme po skončení koncertu do kavárny TULI, která je pro nás pro tuto příležitost otevřena.