Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

V úterý 12. března navštívili žáci 4. B místní knihovnu. Děti v knihovně mile uvítaly paní knihovnice, které pro ně měly připravený zajímavý program. Žáci se dozvěděli, jaké druhy knih zde najdou a jak jsou v knihovně řazeny. Se zápalem se pustily do soutěže, kterou jim paní knihovnice připravily a byli odměněni malou sladkostí. Děti je zahrnuly zvídavými otázkami a měly také čas na prohlížení knih. Velmi se jim v knihovně líbilo a do školy jsme odcházeli s přihláškami k vyplnění.

Zde jsou reakce některých dětí:
„Líbilo se mi, že byly paní knihovnice hodné a měly pro nás hezký program.“
„Mně se líbilo, že jsme měli volnou chvilku a mohli jsme si prohlédnout všechny knížky.“
„Mně se v knihovně líbily knihy o zvířatech a Fortnite a jak nám celkově všechno řekly.“
„Líbilo se mi, jak se k nám knihovnice chovaly, hezké knížky, soutěž a jak to tam bylo barevné.“

Děkujeme mockrát paním knihovnicím za příjemně strávený čas a těšíme se na příští návštěvu.
Mgr. Radka Kotrašová