Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Duha, Děti slunce se sloučila z organizačních důvodů s Duha, Křišťál a dále vystupujeme pod společným názvem „Duha, Křišťál“. Tato naše „Duha, sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi“ není totéž jako „Hnutí Duha“ a jiné další duhy, kterých je v ČR asi 20 druhů.

Naše klubovna se nachází na ulici Dukelská vedle domu č. 112 (vedle pana faráře – sedlová střecha mezi garážemi) v Hanušovicích.

Na schůzku v týdnu potřebujete s sebou: papuče, píšťalku, psací a kreslící potřeby + poznám. blok, průkazku zdravot. pojišťovny (stačí kopie), obyč. šátek na hry, pláštěnku, sport. oblečení a obutí (pokud není na konkrétní den uvedeno jinak), KPZ. V zimním období baterku, čepici a rukavice!

DUHA, sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Oddíl KŘIŠŤÁL, tábornický klub SALIX Hanušovice

Plán činnosti na měsíc leden 2024
So 6.1.= Schůzka, sraz u klubovny ve 13.30h, závěr v 15.45h.
Út 9.1.= Slavnost žlutého kvítku (ŽK), sraz v 15.00h. u klubovny, závěr v 17.30., zelenou nebo jednobarevnou košili,
So 13.1.= Boj o ostrovy (velká stolní hra) sraz u klubovny v 9.00h. závěr ve 12.00h.
Út 16.1.= Schůzka, sraz u klubovny v 15.00h., závěr v 17.30h. tamtéž.
Út 23.1.= Schůzka, sraz u klubovny v 15.00 h., závěr v 17.30h. tamtéž.
So 27.1.= Stopovačka venku (za nepříznivého počasí akce v klubovně), sraz u klubovny v 9.00h., závěr ve 12.30h.
Út 30.1.= Klubové závody ve vázání uzlů a čas, sraz u klubovny v 15.00 h., závěr v 17.30 h. tamtéž.

Poznámky: prosím rodiče, aby v době schůzek a akcí nejezdili s dětmi po nákupech apod. a činili tak v jiný den. Pokud budete potřebovat, aby vaše dítě odešlo ze schůzky dříve domů, napište mi, prosím, lístek. Jinak nemohu děti z bezpečnostních důvodů dříve pouštět! U menších dětí také potřebuji vědět, které osoby jsou oprávněné dítě ze schůzky vyzvednout (napište je na druhou stranu přihlášky do našeho klubu). A naopak, dejte vědět, pokud potřebujete ode mne písemné potvrzení, že se vaše dítě skutečně zúčastnilo naší schůzky (akce). Pro vzájemnou kontrolu je též vhodné, aby rodiče napsali (nebo zavolali telefonem) omluvenku za nepřítomné dítě. Zrovna tak je vhodné po ukončení členství dítěte v našem klubu, aby toto rodiče potvrdili osobně, nebo písemnou formou. Nejedná se o žádnou buzeraci, ale v dnešní době plné kriminálních událostí, je to nezbytnost! Zodpovědní rodiče mi jistě dají za pravdu. Děkuji za pochopení.

Pokud si děti přinesou na schůzku mobil, musí ho mít během schůzky vypnutý (kontakt pouze na mne)! Za osobní věci si každý ručí sám!

Dále „cancák, zapomníček, uzlovačky, šifrovací klíče (tabulky), KPZ“ jsou věci, které dostanou, nebo si budou moci koupit členové klubu (po zaplacení členských příspěvků a přijetí do klubu- viz. naše zákony) později na schůzce.

vedoucí klubu M. Pecho