Základní škola Hanušovice

   skola@zshanusovice.cz     581 030 200

Jarní koncert
Šumperk, klášterní kostel Zvěstování P. Marie, pátek 17. května 2024 v 17.30 hodin.
Na koncertě klavírního oddělení pane učitele Pavla Hrdiny vystoupí jako host pěvecký sbor ZŠ Hanušovice Slavíci z Hanušovic.
Těšíme se na shledání s Vámi. Děkujeme za Vaši podporu a srdečně Vás zveme po skončení koncertu do kavárny TULI, která je pro nás pro tuto příležitost otevřena.

Zlatá lyra
Šumperk, klášterní kostel Zvěstování P. Marie, sobota 18. května 2024 ve 13.00 hodin
Jedná se o tradiční již 52. ročník nesoutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů z celé České republiky. Během soboty vystoupí celkem 20 sborů n pěti koncertech a Slavíci z Hanušovic rádi přijali pozvání na tento festival. Zveme všechny rodiče a prosíme, přiveďte své přátele a známé. Postarejte se o dostatek dobrého obecenstva, ať Vaše děti zpívají nejen v krásném prostředí, ale i dobrým posluchačům. Vaše děti jsou pilné, pracovité i mimořádně šikovné a věnují mnoho času této krásné a ušlechtilé zálibě. Zaslouží si proto za svou výjimečnou práci i výjimečnou pozornost nejen Vaši, ale i širší veřejnosti. Doufáme v hojnou účast a podpořte zdařilé i případně méně zdařilé výkony všech účinkujících velkým potleskem.